Lamp holder K/38/T210/VB
Order code: VIV002701 | SKU Reference: K 38/B smooth, white
Technical info
| Series | SERIE 38 |
| Voltage (V) | 250V |
| Lampholder | E14 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø27.8x53.2mm |
| Body color | white |
| Warranty | 12 months warranty |
| Current (A) | 2A |
| Material | thermoplastic |
| EAN | 3800209155238 |
Termoplastic lampholder, smooth, T210°, Е14, white.
