Fluorescent lamp T5 ∙ 14W ∙ G5 ∙ blue
Order code: VIV002748 | SKU Reference: #F14T5-BLUE
Technical info
| Series | T5 |
| Wattage (W) | 14W |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | G5 |
| Shape | linear shape |
| Size (mm) | 560x15mm |
| Lamp life (h) | 8000h |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 12 months warranty |
| Light color | blue |
| EAN | 3800209159083 |
Fluorescent lamp T5 14W, blue. Average life time 8000 hrs.
