Fluorescent lamp T5 ∙ 21W ∙ G5 ∙ blue
Order code: VIV002752 | SKU Reference: #F21T5-BLUE
Technical info
| Series | T5 |
| Wattage (W) | 21W |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | G5 |
| Shape | linear shape |
| Size (mm) | 860x15mm |
| Lamp life (h) | 8000h |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 12 months warranty |
| Light color | blue |
| EAN | 3800209159120 |
Fluorescent lamp T5 21W, blue. Average life time 8000 hrs.
