Fluorescent lamp T5 ∙ 28W ∙ G5 ∙ green
Order code: VIV002758 | SKU Reference: #F28T5-GREEN
Technical info
| Series | T5 |
| Wattage (W) | 28W |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | G5 |
| Shape | linear shape |
| Size (mm) | 1160x15mm |
| Lamp life (h) | 8000h |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 12 months warranty |
| Light color | green |
| EAN | 3800209159182 |
Fluorescent lamp T5 28W, green. Average life time 8000 hrs.
