LED lamp EXTRALUX ∙ JDR ∙ 6W ∙ 320lm ∙ GU10 ∙ 6400K
Order code: VIV002996 | SKU Reference: #EL JDR 6W GU10 W-6400K
Technical info
| Series | EXTRALUX |
| Wattage (W) | 6W |
| Luminous flux (lm) | 320lm |
| Color temparature | 6400K (daylight) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | GU10 |
| Beam angle | 40° |
| Size (mm) | Ø50x59mm |
| Lamp life (h) | 50000h |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800228020067 |
LED lamp EXTRALUX JDR 6W, GU10, 6400K, 50 000 hrs life time.

