Fluorescent fixture LINEO ∙ TL 5003 ∙ 28W ∙ 4200K
Order code: VIV003071 | SKU Reference: #LINEO TL 5003-28W
Technical info
| Wattage (W) | 28W |
| Color temparature | 4200K (cool light) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | G5 |
| Ingress protection | IP20 |
| Shape | linear shape |
| Size (mm) | 1220x87x34mm |
| Mounting | surface mounting |
| Light source | light source included |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800228020630 |
Fluorescent fixture for furniture in set with T5 fluorescent lamp 28W, 4200K.

