Energy-saving lamp MINI SPIRAL ∙ 7W ∙ 290lm ∙ E27 ∙ 4000K
Order code: VIV003289 | SKU Reference: #MSP24 7W E27 4000K
Technical info
| Series | MINI SPIRAL |
| Wattage (W) | 7W |
| Luminous flux (lm) | 290lm |
| Color temparature | 4000K (cool light) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Lamp life (h) | 10000h |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800228021408 |
Energy-saving lamp MINI SPIRAL 7W E27, neutral light - 4000K. Average lamp time 10 000 hrs.

