LED supply PPD POWER LED DRIVER ∙ 200W ∙ IP67
Order code: VIV003655 | SKU Reference: PPD 200W LEDin 170-264V out 12VDC IP67
Technical info
| Series | PPD |
| Voltage (V) | IN: 110-240V, OUT: 12V DC |
| Ingress protection | IP67 |
| Size (mm) | 120x232x53mm |
| Max load | 200W |
| Warranty | 24 months warranty |
| Current (A) | 16.67A |
| Material | aluminum |
| EAN | 3800228023303 |
PPD POWER LED DRIVER 200W is with highest ingress protection from external influences IP67.
