Double colored downlight RILA SL515 ∙ matt peral chrome/nickel
Order code: VIV003860 | SKU Reference: SL515 MPC/N RILA
Technical info
| Series | RILA |
| Voltage (V) | 12V |
| Lampholder | G5.3 |
| Ingress protection | IP20 |
| Shape | round shape |
| Size (mm) | Ø81x23mm |
| Mounting | recessed mounting |
| Max load | max 35W |
| Body color | matt pearl chrome/ nickel |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | aluminum |
| Mounting hole | Ø70mm |
| EAN | 3800228024904 |
Movable double colored downlight by aluminum Ø81,12V, matt pearl chrom/nickel finish.

