Decorative glass and aluminum downlight GRACE SL401 ∙ silver
Order code: VIV003873 | SKU Reference: SL401 SR GRACE
Technical info
| Series | GRACE |
| Voltage (V) | 12V |
| Lampholder | G5.3 |
| Ingress protection | IP20 |
| Shape | square shape |
| Size (mm) | 90x90x25mm |
| Mounting | recessed mounting |
| Max load | max 35W |
| Body color | silver |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | glass |
| Mounting hole | Ø65mm |
| EAN | 3800228025031 |
Decorative glass downlight GRACE, square shape (90 x 90), glass and aluminum, 12V, silver.

