LED filament lamp FLICK ART LED ∙ GFA200 ∙ 6W ∙ 350lm ∙ E27 ∙ 2200K
Order code: VIV004182 | SKU Reference: GFA200 6W E27 2200K FLICK ART LED
Technical info
| Series | FLICK ART LED |
| Wattage (W) | 6W |
| Luminous flux (lm) | 350lm |
| Color temparature | 2200K (warm white) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Beam angle | 360° |
| Size (mm) | Ø200x300mm |
| Lamp life (h) | 15000h |
| Body color | amber |
| Dimming | dimmable |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800228027479 |
LED filament lamp, 6W, 350 lm, 2200K, E27, Ø200 x 300 mm, 360°, 25 000 ч. The FLICK ART LED series includes vintage style lamps with a large size. FLICK ART LEDs have flexible filaments and additionally stained flasks in amber glass, which creates an interesting decorative effect.



