Wall light PORTO/SQ ∙ 2 x GU10 ∙ black ∙ IP44
Order code: VIV004249 | SKU Reference: PORTO/SQ 2xGU10 BK IP44
Technical info
| Series | PORTO |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | GU10 |
| Ingress protection | IP44 |
| Size (mm) | 68x150x92mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 2x35W |
| Body color | black |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | aluminum |
| EAN | 3800228028056 |
Facade lighting fixture PORTO/SQ 2 x GU10 BK IP44, aluminum, black, lamp holder 2 x GU10, max. power 2 х 35W, IP44, square.


