Garden lantern LYON ∙ H003 ∙ antique brass ∙ IP44
Order code: VIV004378 | SKU Reference: H003/AB LYON IP44
Technical info
| Series | LYON |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP44 |
| Size (mm) | 145x145x1000mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x60W |
| Body color | antique brass |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | aluminum |
| EAN | 3800228029145 |
Suspended lantern LYON, 230V, antique brass.



