LED filament lamp FLICK SMOKE LED ∙ STS64 ∙ 4W ∙ 100lm ∙ E27 ∙ 1800K ∙ dimmable
Order code: VIV004775 | SKU Reference: STS64 LED 4W E27 1800K FLICK SMOKE LED
Technical info
| Series | FLICK SMOKE LED |
| Wattage (W) | 4W |
| Luminous flux (lm) | 100lm |
| Color temparature | 1800K (warm white light) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Beam angle | 360° |
| Size (mm) | Ø64x140mm |
| Lamp life (h) | 15000h |
| Body color | smoky |
| Dimming | dimmable |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800234852034 |
The lamps in FLICK SMOKE LED are with glass cover with smoke effect and dimmable soft LED filament. They are suitable for creating decorative effect in the illuminated rooms designed in industrial, steam-punk or vintage style.
Assets
News
Similar models
-
LED filament lamp FLICK SMOKE LED ∙ GFS125 ∙ 4W ∙ 100lm ∙ E27 ∙ 1800K ∙ dimmable
-
LED filament lamp FLICK SMOKE LED ∙ GFS95 ∙ 4W ∙ 100lm ∙ E27 ∙ 1800K ∙ dimmable
-
LED filament lamp FLICK SMOKE LED ∙ AFS60 ∙ 4W ∙ 100lm ∙ E27 ∙ 1800K ∙ dimmable
-
LED filament lamp FLICK SMOKE LED ∙ BFS35 ∙ 2W ∙ 50lm ∙ E14 ∙ 1800K


