Мултифункционална LED плафониера VIKI LED ∙ 60W
Код заявка: VIV004603 | Артикул: VIKI LED 60W
Технически параметри
| Серия | VIKI LED |
| Мощност(W) | 60W |
| Светлинен поток (lm) | 4752lm |
| Цветна температура (K) | 3000-6000K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 514x514x91mm |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234850757 |
Димируемо осветително тяло с дистанционно VIKI LED 60W, 230V, 4752lm, 3000-6000K, 120°, IP20.




