Енергоспестяваща лампа FLOLUX ∙ 24W ∙ 1450lm ∙ R7s ∙ 4200K
Код заявка: VIV002716 | Артикул: #FLOLUX 24W R7s 4200K
Технически параметри
| Серия | FLOLUX |
| Мощност(W) | 24W |
| Светлинен поток (lm) | 1450lm |
| Цветна температура (K) | 4200K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | R7s |
| Живот на осветителя (h) | 8000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Компактната луминесцентна лампа FLOLUX 24W е висококачествен енерго-ефективен продукт, директно заместващ линейните халогенни лампи с дължина 118 mm. FLOLUX е с дълъг живот - 8000 ч. Предлага се в неутрална светлина 4200К.
