Евакуационна LED табела SALVE LED ∙ 1,8W ∙ Li-Ion ∙ 3,7V
Код заявка: VIV004031 | Артикул: SALVE LED 1.8W Li-Ion 3.7V 600mAh
Технически параметри
| Серия | SALVE LED |
| Мощност(W) | 1.8W |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 255x213x23mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| EAN | 3800228026267 |
Евакуационната табела SALVE LED 1,8W, Li-Ion 3.7V, 600mAh е снабдена с тест бутон, индикатор за зареждане и с плъзгач за превключване между 2 режима на работа: постоянно светещ и непостоянно светещ.




