Аварийно осветително тяло CASTOR LED ∙ 5W ∙ IP65 ∙ Li-ion ∙ 3.7V
Код заявка: VIV004116 | Артикул: CASTOR LED 5W IP65 Li-ion 3.7 2200mAh
Технически параметри
| Серия | CASTOR LED |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 350lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 110-240V |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 355x136x60mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж с възможност за вграждане |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | ABS+PC |
| Зареждане на батерията | 24h |
| Разреждане на батерията | 3h |
| EAN | 3800228027028 |
Аварийно LED тяло, 5W, IP65, Li-ion 3.7V, 2200 mAh. Аварийното осветително тяло CASTOR LED е влагозащитено с IP65, което позволява използването му както в закрити помещения, така и на места с повишени нива на влага и запрашеност. CASTOR LED се предлага в комплект с 5 лепенки в съответствие с действащите в момента стандарти за аварийно и евакуационно осветление.


