Multifunctional LED lighting fixture METRO LED ∙ 74W
Order code: VIV004604 | SKU Reference: METRO LED 74W
Technical info
| Series | METRO LED |
| Wattage (W) | 74W |
| Luminous flux (lm) | 5906lm |
| Color temparature | 4000K (cool light) |
| Voltage (V) | 230V |
| Beam angle | 120° |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 590x390x125mm |
| Light source | LED light source |
| Dimming | dimmable with remote control |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800234850764 |
Dimmable lighting fixture with remote control METRO LED 74W, 230V, 5906lm, 4000K (cool light), 120°, IP20.



