Ceiling fixture GRAFFI ∙ 04/3803 ∙ Ø400 mm
Order code: VIV000347 | SKU Reference: 04/3803 Graffy
Technical info
| Series | GRAFFY |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø400mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 2x60W |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800209155818 |
Ceiling fixture, 2 х max 60W E27, 230V, Ø400.

