Ceiling fixture DESIGN YELLOW ∙ 04/1203 ∙ Ø400 mm
Order code: VIV000233 | SKU Reference: #04/1203-model Desing/yellow ф.40
Technical info
| Series | DESIGN YELLOW |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø400mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 2x60W |
| Warranty | 12 months warranty |
Ceiling fixture, Е27, Ø400 mm.
