Wall fixture ORANGE ∙ 5101 ∙ Ø1/2 300 mm
Order code: VIV000428 | SKU Reference: #5101 ROSSO 1/2
Technical info
| Series | ROSSO |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø300x150mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x60W |
| Warranty | 12 months warranty |
Wall fixtures, Е27, Ø1/2 300 mm.
