Lift standard ∙ 30157 ∙ green
Order code: VIV000755 | SKU Reference: #30157-асансьор/стандартен/-зелено
Technical info
| Series | LIFT STANDART |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 340-1240mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x100W |
| Body color | green |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | PC |
Lift standard, green, Е27, IP20. Maximum weight of the glass - 5 kg.
