Lift standard ∙ 30158 ∙ blue
Order code: VIV000756 | SKU Reference: #30158-асансьор/стандартен/-синьо
Technical info
| Series | LIFT STANDART |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 340-1240mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x100W |
| Body color | blue |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | PC |
Lift standard, blue, Е27, IP20. Maximum weight of the glass - 5 kg.
