Pendant standard ∙ 31112 ∙ transparent
Order code: VIV000786 | SKU Reference: 31112 TRANSPARENT
Technical info
| Series | PENDANT STANDART |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 700x70mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x100W |
| Body color | transparent |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | PC |
| EAN | 3800209150172 |
Pendant standard Е27, 230V, transparent, IP20. Maximum weight of the glass - 3 kg.
