Cable with plug and switch CN/6323/12/8
Order code: VIV001647 | SKU Reference: CN/6323/12/8 with switch, black
Technical info
| Series | CORD-SETS |
| Voltage (V) | 250V |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 2000mm |
| Body color | black |
| Warranty | 12 months warranty |
| Current (A) | 2.5A |
| EAN | 8019695000044 |
Cable with plug and switch 2 m, black.
