Cable with plug and switch CII/6323/12/8
Order code: VIV001649 | SKU Reference: CII/6323/12/8 with switch, transparent
Technical info
| Series | CORD-SETS |
| Voltage (V) | 250V |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 2000mm |
| Body color | transparent |
| Warranty | 12 months warranty |
| Current (A) | 2.5A |
| EAN | 8019695011217 |
Cable with plug and switch 2 m, transparent.
