Cable with plug CB/63/20*22 ∙ white
Order code: VIV001657 | SKU Reference: CB/63/20*22 without switch, white
Technical info
| Series | CORD-SETS |
| Voltage (V) | 250V |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 2000mm |
| Body color | white |
| Warranty | 12 months warranty |
| Current (A) | 2.5A |
| EAN | 3800209150714 |
Cable with plug 2 м, white
