Cable with plug CII/63/20*22P ∙ transparent
Order code: VIV001661 | SKU Reference: CII/63/20*22P without switch, transparent
Technical info
| Series | CORD-SETS |
| Voltage (V) | 250V |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 2000mm |
| Body color | transparent |
| Warranty | 12 months warranty |
| Current (A) | 2.5A |
| EAN | 3800209150752 |
Cable with plug 2 m, transparent
