Lamp holder and cable set 5078/17/B
Order code: VIV002268 | SKU Reference: 5078/17/B smooth with 17cm cable, white
Technical info
| Series | SERIE 5078 |
| Voltage (V) | 250V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø37.8x54mm |
| Body color | white |
| Warranty | 12 months warranty |
| Current (A) | 4A |
| Material | thermoplastic |
| EAN | 3800209157584 |
Termoplastic lamp holder Е27 smooth, T210°, with cabel 17 cm and terminal block, white.
