Lamp holder and cable set 5078/17/N
Order code: VIV002269 | SKU Reference: 5078/17/N smooth with 17cm cable, black
Technical info
| Series | SERIE 5078 |
| Voltage (V) | 250V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø37.8x54mm |
| Body color | black |
| Warranty | 12 months warranty |
| Current (A) | 4A |
| Material | thermoplastic |
| EAN | 3800209157591 |
Termoplastic lamp holder Е27 smooth, T210° with cabel 17 сm and terminal block, black.
