Lamp holder K/756/RS/T210/N
Order code: VIV002714 | SKU Reference: K 756/RS/N half threaded, black
Technical info
| Series | SERIE 78 |
| Voltage (V) | 250V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø37.8x54mm |
| Body color | black |
| Warranty | 12 months warranty |
| Current (A) | 4A |
| Material | thermoplastic |
| EAN | 3800209159540 |
Termoplastic lampholder Е27, half threaded, set with ring, T210°, black.
