Lamp holder K/756/RS/T210/B
Order code: VIV002715 | SKU Reference: K 756/RS/B half threaded, white
Technical info
| Series | SERIE 78 |
| Voltage (V) | 250V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø37.8x54mm |
| Body color | white |
| Warranty | 12 months warranty |
| Current (A) | 4A |
| Material | thermoplastic |
| EAN | 3800209155276 |
Termoplastic lamp holder Е27 half threaded, set with ring, T210°, white.
