LED strip CODA LED ∙ green ∙ 5m
Order code: VIV002763 | SKU Reference: CODA LED 60 SMD3528 /reel 5m/, GREEN
Technical info
| Series | CODA LED |
| Wattage (W) | 24W |
| Voltage (V) | 12V |
| Beam angle | 120° |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 8x5000mm |
| Lamp life (h) | 25000h |
| Light source | LED light source |
| Dimming | dimmable |
| Warranty | 24 months warranty |
| Light color | green |
| LEDs per meter | 60 SMD LED/m |
| Wattage/m | 4.8W/m |
| EAN | 3800209159205 |
LED strip, 60 LEDs/m, 4.8W/m, green, 12VDC, reel 5 m.


