Furniture lighting PRIZMA ∙ FLV-310 ∙ chrome matt
Order code: VIV002925 | SKU Reference: #FLV-310 C/M PRIZMA
Technical info
| Series | PRIZMA |
| Voltage (V) | 12V |
| Lampholder | G4 |
| Ingress protection | IP20 |
| Shape | triangular shape |
| Size (mm) | 130x128x40mm |
| Max load | max 20W |
| Body color | chrome matt |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800209156631 |
Furniture lighting, fixed, 12V.

