Infrared motion sensor MOON ∙ SR36 ∙ white
Order code: VIV003075 | SKU Reference: MOON SR36
Technical info
| Series | MOON |
| Voltage (V) | 230V |
| Ingress protection | IP20 |
| Shape | round shape |
| Size (mm) | Ø76x73mm |
| Mounting | recessed mounting |
| Max load | incandescent 1200W; LED 300W |
| Body color | white |
| Warranty | 12 months warranty |
| Sensor type | Infrared sensor |
| Mounting hole | Ø65mm |
| EAN | 3800228020678 |
Movement sensor MOON, white. Fixed, ceiling mounted sensor. Range of movement - 360 degrees. Index of protection - IP20.

