Ceiling fixture with motion sensor LEO ∙ F30 ∙ SR36
Order code: VIV003078 | SKU Reference: LEO F30 SR36
Technical info
| Series | LEO |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Shape | round shape |
| Size (mm) | Ø300x95mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 2x40W |
| Body color | white |
| Warranty | 12 months warranty |
| Ambient temperature | -20÷+40°C |
| Sensor type | Infrared sensor |
| EAN | 3800228020708 |
Ceiling fixture with motion sensor, 2 х Е27,230V, glass difuser. Range of movement - 360 degrees. Index of protection - IP20. The sensor operates at temperature: -20/+40° C.


