LED lamp LARGO LED ∙ 6W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
Order code: VIV003626 | SKU Reference: LGL 6W E27 CL 4000K LARGO LED
Technical info
| Series | LARGO LED |
| Wattage (W) | 6W |
| Luminous flux (lm) | 470lm |
| Color temparature | 4000K (cool light) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Beam angle | 270° |
| Shape | standard |
| Size (mm) | Ø60x110mm |
| Lamp life (h) | 25000h |
| Equivalent | ~40W incandescent |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800228023051 |
LED lamp, 6W, E27, 230V, 4000K, A60, 25 000 hrs life time, 2 warranty years.



