Double colored downlight ZAZA SL514 ∙ satin nickel/nickel
Order code: VIV003853 | SKU Reference: SL514 SN/N ZAZA
Technical info
| Series | ZAZA |
| Voltage (V) | 12V |
| Lampholder | G5.3 |
| Ingress protection | IP20 |
| Shape | round shape |
| Size (mm) | Ø78x23mm |
| Mounting | recessed mounting |
| Max load | max 35W |
| Body color | satin nickel/ nickel |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | aluminum |
| Mounting hole | Ø70mm |
| EAN | 3800228024836 |
Fixed double colored downlight by aluminum Ø78,12V, satin nickel/nickel finish.

