Double colored downlight ZAZA SL514 ∙ matt pearl chrome/nickel
Order code: VIV003854 | SKU Reference: SL514 MPC/N ZAZA
Technical info
| Series | ZAZA |
| Voltage (V) | 12V |
| Lampholder | G5.3 |
| Ingress protection | IP20 |
| Shape | round shape |
| Size (mm) | Ø78x23mm |
| Mounting | recessed mounting |
| Max load | max 35W |
| Body color | matt pearl chrome/ nickel |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | aluminum |
| Mounting hole | Ø70mm |
| EAN | 3800228024843 |
Fixed double colored downlight by aluminum Ø78,12V, matt pearl chrom/nickel finish.

