Decorative glass downlight CRYSTAL SL421 ∙ black
Order code: VIV003876 | SKU Reference: SL421 BK CRYSTAL
Technical info
| Series | CRYSTAL |
| Voltage (V) | 12V |
| Lampholder | G5.3 |
| Ingress protection | IP20 |
| Shape | square shape |
| Size (mm) | 90x90x35mm |
| Mounting | recessed mounting |
| Max load | max 35W |
| Body color | black |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | glass |
| Mounting hole | Ø65mm |
| EAN | 3800228025062 |
Decorative downlight CRYSTAL, 90 х 90, massive glass, 12V, black.

