LED lamp BETA LED ∙ JDR ∙ 3W ∙ 250lm ∙ GU10 ∙ 6400K
Order code: VIV003940 | SKU Reference: BETA LED JDR 3W GU10 W 6400K
Technical info
| Series | BETA LED |
| Wattage (W) | 3W |
| Luminous flux (lm) | 250lm |
| Color temparature | 6400K (daylight) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | GU10 |
| Beam angle | 100° |
| Size (mm) | Ø50x55mm |
| Lamp life (h) | 15000h |
| Equivalent | ~35W halogen |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800228025475 |
LED lamp 3W, GU10, 230V, 6400K



