LED filament lamp FLICK VINTAGE LED ∙ TFD30 ∙ 6W ∙ 530lm ∙ E27 ∙ 2200K
Order code: VIV004181 | SKU Reference: TFD30 6W E27 2200K FLICK VINTAGE LED
Technical info
| Series | FLICK VINTAGE LED |
| Wattage (W) | 6W |
| Luminous flux (lm) | 530lm |
| Color temparature | 2200K (warm white) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Beam angle | 360° |
| Size (mm) | Ø30x185mm |
| Lamp life (h) | 25000h |
| Body color | amber |
| Dimming | dimmable |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800228027462 |
LED filament lamp, 6W, 530 lm, 2200K, E27, Ø30 x 185 mm, 360°, 25 000 hrs.
Assets
News
Similar models
-
LED filament lamp FLICK VINTAGE LED ∙ AFV60 ∙ 4W ∙ 400lm ∙ E27 ∙ 2700K
-
LED filament lamp FLICK VINTAGE LED ∙ AFV60 ∙ 6W ∙ 550lm ∙ E27 ∙ 2700K
-
LED filament lamp FLICK VINTAGE LED ∙ BFV35 ∙ 4W ∙ 380lm ∙ E14 ∙ 2700K
-
LED filament lamp FLICK VINTAGE LED ∙ GFV95 ∙ 6W ∙ 550lm ∙ E27 ∙ 2700K
-
LED filament lamp FLICK VINTAGE LED ∙ GFV125 ∙ 6W ∙ 550lm ∙ E27 ∙ 2700K



