Wall fixture GRENADA ∙ 1 x GU10 ∙ nickel matt ∙ IP44
Order code: VIV004250 | SKU Reference: GRENADA 1xGU10 N/M IP44
Technical info
| Series | GRENADA |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | GU10 |
| Ingress protection | IP44 |
| Size (mm) | 87x118x80mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 35W |
| Body color | nickel matt |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | stamped steel |
| EAN | 3800228028063 |
Facade lighting fixture GRENADA 1 x GU10 N/M IP44, stainelss steel, wall fixture with cilindrical shape, lamp holder 1 x GU10, max. power 1 x 35W, IP44.



