Wall fixture GRENADA ∙ 2 x GU10 ∙ nickel matt ∙ IP44
Order code: VIV004251 | SKU Reference: GRENADA 2xGU10 N/M IP44
Technical info
| Series | GRENADA |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | GU10 |
| Ingress protection | IP44 |
| Size (mm) | 87x160x80mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 2x35W |
| Body color | nickel matt |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | stamped steel |
| EAN | 3800228028070 |
Facade lighting fixture GRENADA 2 x GU10 N/M IP44, stainelss steel, wall fixture with cilindrical shape, lamp holder 2 x GU10, max. power 2 x 35W, IP44.



