Garden lighting fixture TOKYO/PS ∙ 1 x E27 ∙ nickel matt ∙ IP44
Order code: VIV004254 | SKU Reference: TOKYO/PS 1xE27 N/M IP44
Technical info
| Series | TOKYO |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP44 |
| Size (mm) | Ø76x800mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x60W |
| Body color | nickel matt |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | stamped steel |
| EAN | 3800228028100 |
Standing garden lighting fixture TOKYO/PS 1 x E27 N/M IP44, stainless steel, height 800 mm, lamp holder Е27, IP44.
Assets
News
Similar models
-
Waterproof wall lighting fixture TOKYO/WI ∙ 1 x E27 ∙ black ∙ IP44
-
Waterproof wall lighting fixture TOKYO/WI ∙ 1 x E27 ∙ nickel matt ∙ IP44
-
Garden lighting fixture TOKYO/SS ∙ 1 x E27 ∙ black ∙ IP44
-
Garden lighting fixture TOKYO/SS ∙ 1 x E27 ∙ nickel matt ∙ IP44
-
Garden lighting fixture TOKYO/PS ∙ 1 x E27 ∙ black ∙ IP44



