In-ground lighting fixture ORADEA/R ∙ 1 x GU10 ∙ nickel matt ∙ IP65
Order code: VIV004257 | SKU Reference: ORADEA/R 1xGU10 N/M IP65
Technical info
| Series | ORADEA |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | GU10 |
| Ingress protection | IP65 |
| Shape | round shape |
| Size (mm) | Ø110x130mm |
| Mounting | recessed mounting |
| Max load | max 35W |
| Body color | nickel matt |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | aluminum |
| EAN | 3800228028131 |
Lighting fixture for inground ORADEA/R 1 x GU10 N/M, lamp holder 1 x GU10 and maximim power 1 x 35W, IP65, round.


