Triple garden lantern MURANO ∙ PL007 ∙ antique brass ∙ IP44
Order code: VIV004375 | SKU Reference: PL007/AB MURANO IP44
Technical info
| Series | MURANO |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP44 |
| Size (mm) | 520x520x2090mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 3x60W |
| Body color | antique brass |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | aluminum |
| EAN | 3800228029114 |
Triple pole lantern MURANO, 230V, antique brass.


