Multifunctional LED lighting fixture SAVOY LED ∙ 63W
Order code: VIV004601 | SKU Reference: SAVOY LED 63W
Technical info
| Series | SAVOY LED |
| Wattage (W) | 63W |
| Luminous flux (lm) | 4378lm |
| Color temparature | 4000K (cool light) |
| Voltage (V) | 230V |
| Beam angle | 120° |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 500x500x55mm |
| Light source | LED light source |
| Dimming | dimmable with remote control |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800234850733 |
Dimmable lighting fixture with remote control SAVOY LED 63W, 230V, 4378lm, 4000K (cool light), 120°, IP20, LED, 24 months warranty.


