Linear ceiling spotlight SP733-3L WH KING ∙ white ∙ 3xGU10
Order code: VIV004797 | SKU Reference: SP733-3L WH KING
Technical info
| Series | KING |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | GU10 |
| Ingress protection | IP20 |
| Shape | linear shape |
| Size (mm) | 360x55x165mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 3x35W |
| Body color | white |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800234852225 |
Assets
News
Similar models
-
Linear ceiling spotlight SP733-3L BK KING ∙ black ∙ 3xGU10
-
Linear ceiling spotlight SP732-2L WH KING ∙ white ∙ 2xGU10
-
Linear ceiling spotlight SP732-2L BK KING ∙ black ∙ 2xGU10
-
Linear ceiling spotlight SP736-6L WH KING ∙ white ∙ 6xGU10
-
Linear ceiling spotlight SP736-6L BK KING ∙ black ∙ 6xGU10
-
Linear ceiling spotlight SP734-4L WH KING ∙ white ∙ 4xGU10
-
Linear ceiling spotlight SP734-4L BK KING ∙ black ∙ 4xGU10

